Sponsorzy główni

Sponsorzy

VII Wrocław Model Show 2019

VII WMS 2018 - po imprezie

Dziękujemy wszystkim, którzy z nami byli w ten słoneczny kwietniowy weekend, tym którzy do nas przyjechali ze swoimi wspaniałymi pracami i tym którzy nam pomagali (oni byli najbardziej niewidoczni z niewidocznych).

Taka drobna statystyka: odwiedzili nas w tym roku koledzy z wielu miejsc Polski (to oczywista oczywistość), ale również koledzy z Berlina, Pragi czy Pardubic, razem przywieźliście do nas w tym roku 401 modeli, ale akurat nie o liczbę w tym przypadku chodzi, tylko o możliwość spotkania z Wami.

Dziękujemy za wszelakie spływajace do nas pochwały, jeszcze bardziej za uwagi i sugestie. Jak mawiał Terry Pratchett: "Zaw­sze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić" - my właśnie z takiego założenia wychodzimy i wszelkie tegoroczne niedociągniecia w przyszłym roku postaramy się poprawić. Jest jeszcze kilka innych niegłupich cytatów z Pratcheta, jak np "nic nie dzieje się bez powodu, z możliwym wyjątkiem piłki nożnej" albo "czas... był czymś co zwykle przydarzało się innym" albo jeszcze "W tłumie walczących rozległy się wrzaski. - Demokracja w działaniu - stwiedził z satysfakcją".  Ale one są nie na temat. Jak większośc cytatów.

Już teraz zapraszamy na VIII WMS, w okolicy połowiy kwietnia 2019.

 

•••

Logowanie

Zarejestruj się | Przypomnij hasło
Pobierz kartę zgłoszeniową

Flag Counter