Sponsorzy główni

Sponsorzy

Sprawy bieżące

2023-04-19, godzina 22.01

Zamknęliśmy właśnie rejestrację modeli online. 596 zgłoszeń. Jesteście wielcy!

Rejestracja na miejscu, w dniu imprezy, nadal będzie możliwa, jednakże ze względu na nową w tym roku konwencję z kartami modeli w nowej formie i funkcji - będziemy dysponować ograniczoną ilością tychże kart.


2023-04-19

Giełda dla modelarzy - pamiętacie jak to działa? Niedaleko rejestracji modeli znajdziecie stoisko gdzie będzie mozna zostawić swoje modele na sprzedaż. Z czytelnie podaną ceną na pudełku/opakowaniu. Rozliczenie - na koniec imprezy. Od każdego sprzedanego przedmiotu odliczana jest prowizja 3zł na rzecz IPMS Wrocław.


2023-04-07

Mała aktualizacja w kwestii regulaminu - w konkursie PROFI powraca klasa P6: pojazdy cywilne (wszystkie skale). Można będzie zgarnąć cywilnego krasnala i cywilny dyplom.


2023-04-06

Kolejnym gościem z Czech na naszym festiwalu będzie sklep modelarski valka.cz. Można zamawiać czeskie modele/dodatki już teraz w sklepie internetowym i odebrać je na stoisku sklepowym podczas imprezy.2023-04-05

Jednym z gości tegorocznej edycji będzie firma Miniwing dobrze znana w półświatku lotniczej 144-ki. Podczas festiwalu będzie można zakupić produkowane przez Radka modele z 10% zniżką. :)


2023-04-02

Rejestracja modeli jest już otwarta - stare loginy działają jak w poprzednich latach. Możliwość zgłoszenia modeli online będzie działać do czwartku, 20 kwietnia do godziny 20.


2023-03-27

Trwają prace aktualizacyjne na naszej stronie www - niektóre treści mogą się jeszcze nieprawidłowo wyświetlać. Dziękujemy wszystkim zgłaszającym uwagi i poprawki - to pomaga nam ogromnie!


2023-03-20

Planujemy otworzyć rejestrację modeli w okolicach 28 marca. Do tego czasu i tak będziecie przeżywać Bytom, więc nie ma co rozpraszać waszej uwagi.


2023-03-16

Często pytacie - o co chodzi z tematem przewodnim, gdzie to się zgłasza, która to kategoria, jak należy rozumieć i czy dobrze rozumiecie.

No to wyjaśniamy:

Temat przewodni jest kompletnie dowolny do interpretacji. Możecie zinterpretować go w jeden sposób, sędziowie mogą go odczytać w zupełnie inny sposób. Wasza rola w tym polega na takim zawarciu swojej interpretacji tematu przewodniego w modelu żeby sędziom kalosze pospadały.


Logowanie

Zarejestruj się | Przypomnij hasło

Flag Counter