Sponsorzy główni

Sponsorzy

Co nowego?

Po trzyletniej przerwie wracamy z kilkoma istotnymi zmianami. Są one zapisane w regulaminie, ale sami przyznacie, że zawsze gdzieś w głowie jest taka wątpliwość - ktoś w ogóle czyta te regulaminy?

1. W konkursie OPEN nie będzie wyróżnień.

2. W związku z powyższym tradycyjne dyplomy również znikają z OPEN. Zamiast dawać wybranym kolorowy papierek zaświadczający w mglisty sposób że ktoś coś wygrał, każdy będzie mógł zachować swoją kartę modelu z pieczątkami które o wiele szczegółowiej poinformują o docenionych cechach konkretnego modelu. Rzecz jasna kartę modelu mogliście sobie zabrać także i do tej pory, ale mało kto z tego korzystał, traktując te karty raczej jak zbędną makulaturę. Mamy nadzieję że zaktualizowana forma kart modeli zachęci was do zrewidowania przyzwyczajeń.

3. Jak zwykle zachęcamy do rejestrowania modeli online, natomiast dla zgłaszających modele na miejscu będziemy mieli przygotowane karty do ręcznego wypełnienia.

4. W związku z brakiem wyróżnień spodziewamy się że ceremonia wręczenia nagród będzie krótsza. Oczywiście pozostają nagrody dla juniorów, młodzików oraz specjalne, grand prixy etc. ale mamy wprawę w sprawnym załatwieniu tej części.

5. Modele z klasy PROFI będą stały razem z OPEN w odpowiadających skalach/klasach. Liczymy na to, że dzięki temu łatwiej będzie porównać modele budowane wg różnych kryteriów i priorytetów.

6. W odpowiedzi na zgłoszone zapotrzebowanie pojawia się podział klasy figurek na popiersia i całe postacie (klasy O25 i O26).

Logowanie

Zarejestruj się | Przypomnij hasło

Flag Counter