Sponsorzy główni

Sponsorzy

RODO (GDPR)

Z dniem 25 maja 2018 r. zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem RODO informujemy o naszej polityce prywatności:

Administrator danych osobowych: Twoje dane osobowe będą administrowane przez stowarzyszenie IPMS Wrocław (pełna nazwa: Wrocławskie stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych IPMS Wrocław) z siedzibą we Wrocławiu, które jest organizatorem festiwalu Wrocław Model Show (w skrócie: WMS). Dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoją prywatność. Przeczytaj naszą politykę prywatności opisującą sposób, w jaki wykorzystujemy i chronimy informacje, które nam przekazujesz. Rejestrując się i zgłaszając model(e) na naszej stronie, wyrażasz jednocześnie zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie Twoich informacji zgodnie z zapisami niniejszej polityki.

Twoje dane osobowe, które zbieramy: Aby obsłużyć zgłoszone modele podczas corocznych edycji WMS, prosimy o zarejestrowanie się na naszej stronie i podanie kilku danych osobowych, w tym Twojego imienia i nazwiska, pseudonimu internetowego używanego na forach modelarskich, adresu e-mail, nazwy miejsca, z którego pochodzisz lub nazwy Twojego klubu modelarskiego oraz zakwalifkowania się do odpowiedniego przedziału wiekowego opisanego w regulaminie naszego festiwalu. Po zarejestrowaniu nie będziesz musiał podawać tych informacji ponownie dla kolejnych edycji WMS. Możesz zmienić swoje dane według własnego uznania podczas 6 tygodni w ciągu roku: przez cztery tygodnie przed każdą edycją WMS i dwa tygodnie po niej. W pozostałym okresie dostęp do wszystkich kont jest zablokowany. Twoje dane mogą również zostać przekazane w formie pisemnej w trakcie osobistego zgłaszania modeli w pierwszy dzień każdej edycji WMS. Dodatkowo przechowujemy informacje o modelach, które zgłosiłeś w przeszłości.

W jaki sposób korzystamy z Twoich danych osobowych: Oprócz naszych wewnętrznych procedur przetwarzania danych zgłoszonych modeli, takich jak przygotowywanie kart zgłoszonych modeli (które mogą zawierać imię, nazwisko oraz nick użytkownika) lub list wyników WMS i dyplomów danej edycji WMS (które zawierają twoje imię i nazwisko), możemy wykorzystać te informacje do skontaktowania się z Tobą w przypadku np. zagubienia modelu, nieodebranej nagrody lub wyjaśnienia wątpliwości związanych z punktacją w konkursie Profi. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnych działań marketingowych ani nie zostanie przekazany żadnemu innemu podmiotowi. Twój adres e-mail nie zostanie umieszczony na żadnej liście mailingowej.

Jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych: Przechowujemy dane osobowe na bezpiecznych serwerach zarządzanych przez nas i przez naszego usługodawcę z siedzibą w Polsce. Nasz usługodawca świadczy usługi backupu i zapewnienia ciągłości danych. Przechowywane przez nas dane osobowe są chronione przez zabezpieczenia i kontrolę dostępu, w tym uwierzytelnianie nazwy użytkownika i hasła oraz mechanizm szyfrowania danych w stosownych przypadkach.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe: Przechowujemy Twoje dane osobowe tak długo, jak to konieczne, aby świadczyć Ci usługi związane z Twoim uczestnictwem w kolejnych edycjach WMS oraz spełniać nasze prawne zobowiązania. Jeśli nie chcesz, abyśmy używali Twoich danych osobowych, możesz poprosić o usunięcie Twoich danych osobowych i zamknięcie Twojego konta WMS.

Kiedy musimy zaktualizować niniejszą politykę: Od czasu do czasu będziemy musieli zmieniać niniejszą politykę, aby upewnić się, że jest ona faktycznie zgodnie z bieżącymi wymogami prawnymi i wszelkimi zmianami w naszych praktykach zarządzania prywatnością. Gdy zmienimy zasady, powiadomimy Cię o takich zmianach w razie potrzeby. Najnowsza wersja naszej polityki prywatności będzie zawsze dostępna na tej stronie.

W jaki sposób możesz się z nami skontaktować: Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych praktyk dotyczących prywatności lub sposobu, w jaki zarządzamy Twoimi danymi osobowymi, skontaktuj się ze specjalistą ds. prywatności za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem info@wroclawmodelshow.pl. 

Logowanie

Zarejestruj się | Przypomnij hasło

Flag Counter