Sponsorzy główni

Sponsorzy

Rozdanie nagród

Ceremonię rozpoczynamy zgodnie z harmonogramem drugiego dnia imprezy o 12:15. Poprowadzi ją dr Piotr Kmiecik, architekt, historyk sztuki, archeolog.

Wiemy doskonale, że ceremonia rozdania nagród jest z jednej strony niezwykle ważną chwilą, ukoronowaniem imprezy i momentem odbioru należnych laurów. Z drugiej strony wielokrotnie na imprezach modelarskich sami doświadczyliśmy nieznośnego dłużenia się i narastającej nudy związanej z niekończącym się wyczytywaniem nazwisk. Staramy się utrzymać rozdanie nagród w granicach 30-45 minut.

Zdajemy sobie również sprawę że na tego typu imprezach najgorszy jest brak informacji. Dlatego wyniki wszystkich konkursów są wywieszone od początku drugiego dnia festiwalu a pieczątki na kartach modeli zapewniają dodatkową informację i pożywkę do dyskusji. W tym duchu – poniżej skrócony scenariusz wg którego przebiega rozdanie nagród na WMS.

Rozpoczynamy jak zwykle od krótkich podziękowań, po których następuje - zgodnie z tradycją podtrzymywaną konsekwentnie przez naszego głownego sponsora – sklep M-Zone – rozdanie nagród za uczestnictwo dla wszystkich młodzików i juniorów. Paradę Seniorów otwierają laureaci konkursu PROFI a następnie wręczane są nagrody specjalne (co trochę trwa, ale nie tak znowu długo)...

....i robi się ~13. Koniec. Można odbierać modele. Oznacza to, że gdy zaczynacie pakować swoje dzieło do bezpiecznego pudełka, podchodzi do was przedstawiciel organizatora i prosi o okazanie pokwitowania (części karty startowej, która została w waszym ręku). Zasadność takiej weryfikacji nie ulega chyba wątpliwości.

Logowanie

Zarejestruj się | Przypomnij hasło

Flag Counter