Sponsorzy główni

Sponsorzy

Mapa dojazdu

Adres: Lotnicze Zakłady Naukowe, ul. Kiełczowska 43, 51-001 Wrocław

Link do lokalizacji LZN w Google Maps

Jak widać na poniższej mapce nie jest to centrum miasta, ale dzięki temu i z dojazdem jest prościej i parkowanie nie przyprawi o ból głowy.

 

 

 

 

Dojazd z autostrady A4 (dla osób które ukończyły 40 lat: E22):

Kierunek z którego nadjeżdżacie nie ma znaczenia bo w każdym przypadku należy jechać obwodnicą (A8) na Poznań/Warszawę. Zjazd na Długołękę na tzw. Łącznik Długołęka. W jego połowie na światłach skręcacie w prawo w ul. Okulickiego i jedziecie prosto aż do ronda za zjazdem z wiaduktu. Na rondzie w lewo (trzeci zjazd) i po 500m z prawej strony zobaczycie zabudowania LZN i strzałkę kierującą na parking.

 

 

 

 

Dojazd z kierunku Oleśnica / Warszawa:

W zasadzie najprościej jest dojechać S8 do zjazdu na Długołękę i kierować się wskazówkami podanymi powyżej. Można też zjechać wcześniej przy Oleśnicy i jechać tzw. starą drogą (jak ktoś wie że jest stara), za Mirkowem zjeżdżając w lewo na ul. Bierutowską. Ale ta alternatywa oznacza mnóstwo świateł po drodze, jakieś niewygodne lewoskrętym w dodatku wytrzęsiecie modele na nieskazitelnych wrocławskich arteriach... nie warto, popatrzcie ile czerwonego wyświetla gugiel na tej trasie w sobotę po południu:

 

 

 

 

 

Jeżeli ktoś ma ochotę automobilowe zwiedzanie Wrocławia - co w sobotę rano może mieć nawet sens - to z każdego zakątka miasta należy kierować się na Warszawę DK98. Minąwszy centrum handlowe po lewej stronie i serię wiaduktów  jest sobie łagodny zakręt w lewo, potem łagodny w prawo i potem zajmujecie prawy pas wzdłuż malowniczych ekranów akustycznych, zjazd na Psie Pole przed wiaduktem. Dojazd do ronda, trzeci zjazd, 500m, prawa strona, szampan.

Logowanie

Zarejestruj się | Przypomnij hasło
Pobierz kartę zgłoszeniową PL_EN

Flag Counter